Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flora

Është emri yt Flora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Florentius
Variante:Fiorella, Fiorina, Fleuriëtte, Fleurtje, Floortje, Florance, Florate, Flore, Florencia, Florenta, Florentien, Florentina, Florentine, Florida, Florieke, Florien, Florin, Florina, Florinda, Florine, Florineke, Floriska, Floriske, Florit, Floryne, Flosje, Floss, Flossie
Djem me tinguj të ngjashëm:Fowler, Floro, Fuller, Flurry, Fauler, Fawller, Fullere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flori, Flor, Flair, Fleur, Floor, Flower, Floria, Florrie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 73 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kamila, Edmonda
Facebook:

+/- 50535 Flora's në Facebook. Pozicioni #1643
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga FloraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flora? Voto për emrin tënd