Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fuller

Është emri yt Fuller? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fowler, Floro, Flurry, Fauler, Fawller, Fullere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flori, Flora, Flor, Flair, Fleur, Floor, Flower, Floria
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 805 Fuller's në Facebook. Pozicioni #40060
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1886
Komente nga FullerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fuller? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fuller? Voto për emrin tënd