Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fleur

Është emri yt Fleur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Florentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Fowler, Floro, Fuller, Flurry, Fauler, Fawller, Fullere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flori, Flora, Flor, Flair, Floor, Flower, Floria, Florrie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 177 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 161 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 159 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9690 Fleur's në Facebook. Pozicioni #6070
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore Twente - Top 100 holandez emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore francez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga FleurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fleur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fleur? Voto për emrin tënd