Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Floria

Është emri yt Floria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fowler, Floro, Fuller, Flurry, Fauler, Fawller, Fullere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flori, Flora, Flor, Flair, Fleur, Floor, Flower, Florrie
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Irena
Facebook:

+/- 1325 Floria's në Facebook. Pozicioni #27876
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FloriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Floria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Floria? Voto për emrin tënd