Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Irena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Irena.
Është emri yt Irena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Irene
Djem me tinguj të ngjashëm:Irwin, Iron, Irwan, Irmen, Iram, Irmo, Ieremia, Irwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irina, Irini, Irma, Irem, Irán, Iriana, Irmha, Irane
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Rena, Princesha, Jo, Rinjo, Niki, Iri, Bulla, Reku, Ire, Butrint
Emrat e vëllezërve:Florian, Dritan, Lajdo, Floria, Artan, Islam
Emrat e motrave:Imelda Sofiensih, Mira Lola Bruna, Meriba, Shqiponja, Silvana, Neola, Juliana, Fatbardha, Adelina, Lulieta, Kozeta, Rinesa, Luljeta, Eli, Dorina, Jugerta
Facebook:

+/- 25965 Irena's në Facebook. Pozicioni #2758
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 çek emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Popullore çek emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Irena


Irena ( 18 vjeç) 2016-03-26
Jo
Irena ( 30 vjeç) 2016-07-13
Jo
Irena ( 27 vjeç) 2017-03-18
Falenderoj mamin per kete emer te bukur qe me ka vendosur.
Irena ( 33 vjeç) 2018-05-06
E lumtur me emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irena? Voto për emrin tënd