Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dritan

Është emri yt Dritan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Driton, Dardan, Driden, Dryden, Dridan, Darton, Deoradhan, Dortn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dieuwerdina, Durdaana, Durdana, Darihatna, Draitiana, Dreyden, Dordane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Dritan, Drilon, Driton, Tan
Emrat e vëllezërve:Hasda, Nuk Kam, Juljan, Klevis, Leron
Emrat e motrave:Denisa, Sidorela, Katerina, Irena, Suzana, Shpresa, Migena, Aurela, Nuk Kam, Anileda, Rrushe
Facebook:

+/- 2625 Dritan's në Facebook. Pozicioni #16815
Kategoritë:
Komente nga Dritan


Dritan ( 48 vjeç) 2021-03-22
Eshte shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dritan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dritan? Voto për emrin tënd