Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klevis

Është emri yt Klevis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klavs, Kalpesh, Kleopas, Klopas, Kalvis, Kalapács, Klāvs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klevisa, Kelebek, Kalypso, Kolab Wak Skyz
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Klevi, Visi, Ke, Kevi
Emrat e vëllezërve:Jo, Marsen I, Kliti
Emrat e motrave:Jo, Sibora, Klevisa, Silvi, Brisilda Astemisa, Brisilda, Artemisa, Asja
Facebook:

+/- 785 Klevis's në Facebook. Pozicioni #40775
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Klevis


Klevis ( 12 vjeç) 2019-04-25
shumimire

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klevis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klevis? Voto për emrin tënd