Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kalypso

Është emri yt Kalypso? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Calypso
Djem me tinguj të ngjashëm:Klevis, Klavs, Kalpesh, Kleopas, Klopas, Kalvis, Kalapács, Klāvs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klevisa, Kelebek, Kolab Wak Skyz
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Kalypso's në Facebook. Pozicioni #102231
Kategoritë:
Komente nga KalypsoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kalypso? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kalypso? Voto për emrin tënd