Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kleopas

Është emri yt Kleopas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cleopas
Djem me tinguj të ngjashëm:Klevis, Klavs, Kalpesh, Klopas, Kalvis, Kalapács, Klāvs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klevisa, Kelebek, Kalypso, Kolab Wak Skyz
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Kleopas's në Facebook. Pozicioni #195975
Kategoritë:
Komente nga KleopasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kleopas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kleopas? Voto për emrin tënd