Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klevisa

Është emri yt Klevisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klevis, Klavs, Kalpesh, Kleopas, Klopas, Kalvis, Kalapács, Klāvs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kelebek, Kalypso, Kolab Wak Skyz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Klevi, Nuk Kam, Klev, Visa, Kacurrekse, Vaso, Keli, Klea, Klevo, Yamac, Kleivisa, Klevv, Po
Emrat e vëllezërve:Jo, Nuk Kam, Klevis, Rai, Kevin, Gersi, Darjo, Frensis, Emiljan, Flogerti
Emrat e motrave:Ajsla, Jo, Klaudja, Josela, Klea, Melis, Serena, Krista, Elizampeta, Vasiliki, Klevina, Binjake ,klevina
Facebook:

+/- 90 Klevisa's në Facebook. Pozicioni #195973
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Klevisa


Klevisa 2017-08-12
jo
Klevisa ( 17 vjeç) 2019-06-06
esht shum sexy
Klevisa ( 11 vjeç) 2020-05-04
Seksi
Klevisa ( 25 vjeç) 2020-09-30
Me pelqen shume Por nuk e di nga e ka perardhjen
Jasimina ( 11 vjeç) 2021-03-24
Mua me pelqen shum emri klevisa...
Klevisa ( 93 vjeç) 2021-04-07
Po eshte nje emer shume I bukur per mua
Klevisa 2021-04-07
Emri klevisa eshte shum I bukur per mua
Klevisa 2021-04-07
Emri klevisa eshte shum I bukur per mua
Klevisa ( 93 vjeç) 2021-04-07
Po eshte nje emer shume I bukur per mua

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klevisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klevisa? Voto për emrin tënd