Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erina

Është emri yt Erina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Ermina, Erna, Erma, Erin, Erm, Erny, Eurwen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Rina, Ina, Erona, Erinda, Eri, Nina
Emrat e vëllezërve:Elendion, Milot, Melos, Arlind, Albion, Enis, Eron, Faton, Elton, Albin, Blend, Mateus
Emrat e motrave:Gresa, Dalina, Esmeralda, Jonida, Florina, Erona, Rinesa, Leonita, Elsa, Edisa, Anisa
Facebook:

+/- 6210 Erina's në Facebook. Pozicioni #8632
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 Po emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore Po emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Erina


Erina ( 21 vjeç) 2017-04-07
Eshte nje emer i vecant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erina? Voto për emrin tënd