Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Milot

Është emri yt Milot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Malte, Manolito, Malthe, Maldue, Milad, Mildo, Miloud, Malt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Melda, Malda, Melita, Maldi, Malita, Melodi, Melida
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Looti, Mila, Helikopteri
Emrat e vëllezërve:Lorik
Emrat e motrave:Tahire, Flutur, Enisa, Erina, Erlisa, Bleonq
Facebook:

+/- 995 Milot's në Facebook. Pozicioni #34235
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Milot


Milot 2016-05-17
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milot? Voto për emrin tënd