Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Malte

Është emri yt Malte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malthe, Manolito, Maldue, Milad, Mildo, Miloud, Malt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Melda, Malda, Melita, Maldi, Malita, Melodi, Melida
Vlerësimi:
4/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2650 Malte's në Facebook. Pozicioni #16696
Kategoritë:Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga MaltePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malte? Voto për emrin tënd