Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Malda

Është emri yt Malda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malte, Malthe, Manolito, Maldue, Milad, Mildo, Miloud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Melda, Melita, Maldi, Malita, Melodi, Melida, Melitta
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Malda
Emrat e vëllezërve:Klajd
Emrat e motrave:Nuk Ka Moter
Facebook:

+/- 225 Malda's në Facebook. Pozicioni #100393
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Malda


Malda ( 14 vjeç) 2019-10-10
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malda? Voto për emrin tënd