Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Manolito

Është emri yt Manolito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emmanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malte, Malthe, Maldue, Milad, Mildo, Miloud, Malt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Melda, Malda, Melita, Maldi, Malita, Melodi, Melida
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3555 Manolito's në Facebook. Pozicioni #13336
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga ManolitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manolito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manolito? Voto për emrin tënd