Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emmanuel

Është emri yt Emmanuel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Immanuel
Variante:Emmanuele, Mannie, Manolito, Manolo, Manuelo, Εμμανουηλ
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Enlai, Enla, Enli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215000 Emmanuel's në Facebook. Pozicioni #472
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 Swahilian emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga EmmanuelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emmanuel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emmanuel? Voto për emrin tënd