Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Immanuel

Është emri yt Immanuel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Imanuel
Variante:Emanuel, Emanuela, Emanuele, Emanuelle, Emmanuel, Emmanuelle, Imanuel, Immanuela, Mana, Manel, Mano, Manu, Manuelita, Manuella, Mendel
Djem me tinguj të ngjashëm:Ionel, Imanuel, Imanol, Immiel, Imylio, Imlah, Imele, Immele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ionela, Imel, Immanuela, Imola, Iyanla, Imala, Imaonol, Imail
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8250 Immanuel's në Facebook. Pozicioni #6871
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga ImmanuelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Immanuel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Immanuel? Voto për emrin tënd