Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Emanuele

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Emanuele.
Është emri yt Emanuele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Immanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla, Enli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Fatmir, Poo
Emrat e motrave:Joo, Poo
Facebook:

+/- 4380 Emanuele's në Facebook. Pozicioni #11318
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga Emanuele


Emanuele ( 4 vjeç) 2019-02-08
Esht emri i djalit tim emanuele jam shum e knaqun per kyt emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emanuele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emanuele? Voto për emrin tënd