Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emel

Është emri yt Emel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle, Emili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Blerim
Emrat e motrave:Fetije, Sanije, Haneta
Facebook:

+/- 4760 Emel's në Facebook. Pozicioni #10600
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Emel


Emel ( 16 vjeç) 2016-07-30
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emel? Voto për emrin tënd