Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erli

Është emri yt Erli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erol, Errol, Eriol, Early, Erl, Eryl, Earl, Erryl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erla, Erela, Earla, Ewerly, Euryle, Euryale, Erly, Eurayle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo, Pupu
Emrat e vëllezërve:Ajsi
Emrat e motrave:Alesja, Klea, Pegi
Facebook:

+/- 680 Erli's në Facebook. Pozicioni #45323
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - Vështirë për të kujtuar emrat e djalë - Vështirë për të shkruar emrat e djalë
Komente nga Erli


Erli ( 13 vjeç) 2016-09-28
Jo nuk kam
Erli 2018-06-27
Jo
Erli ( 13 vjeç) 2019-02-11
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erli? Voto për emrin tënd