Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eroll

Është emri yt Eroll? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erol, Errol, Eriol, Early, Erl, Eryl, Erryl, Earl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erla, Erli, Erela, Earla, Ewerly, Euryle, Euryale, Erly
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erona, Elsa
Facebook:

+/- 1195 Eroll's në Facebook. Pozicioni #30050
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga ErollPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eroll? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eroll? Voto për emrin tënd