Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erla

Është emri yt Erla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maríuerla
Djem me tinguj të ngjashëm:Erol, Errol, Eriol, Early, Erl, Eryl, Earl, Erryl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erli, Erela, Earla, Ewerly, Euryle, Euryale, Erly, Eurayle
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Erlushe, Buf, Laco, Tullumbace, Era Ela, Perla (Pearl), Erlu, Qofte, Kela, Kelushe
Emrat e vëllezërve:Beijbi, Elvisi, Endri
Emrat e motrave:Briana, Marjana, Tushe, Eriselda, Klea, Enxhi
Facebook:

+/- 1405 Erla's në Facebook. Pozicioni #26704
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - emrat Boy përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Erla


Erla ( 23 vjeç) 2016-01-13
Do doja te dija nese ka ndonje kuptim pas emrit tim edhe pse jam shum e kenaqur me emrin qe nena ime ka zgjedhur per mua !
WONDerlaND
Erla ( 19 vjeç) 2017-12-01
Esht shum i bukur
Erla ( 19 vjeç) 2017-12-01
Esht shum i bukur
Erla ( 19 vjeç) 2018-05-20
Te gjith e pelqejn dhe shprehen se eshte nje emer Interesant dhe terheqes
Kaltrina ( 27 vjeç) 2018-10-01
Me pelqen Jasht mase
Erla 2019-04-11
Erla ësht nje emër vajze/femër në shtetet Skandinave dhe ka kuptimin e ermit si uthëtar vajze qe bon uthëtim.
Hatixhe ( 34 vjeç) 2020-02-16
Doja ta dia cfar do me thenje ka emri Hatixhe
Perla 2020-06-02
Eshte emer i bukur
Erla ( 10 vjeç) 2021-07-02
Me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erla? Voto për emrin tënd