Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luna

Është emri yt Luna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lune
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Lean, Leana, Lana, Lina, Leoni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 389 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 268 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 264 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 266 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 341 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 345 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 38825 Luna's në Facebook. Pozicioni #1991
Kategoritë: - Emra italiane - Top 100 turk emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga LunaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luna? Voto për emrin tënd