Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liana

Është emri yt Liana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lian, Liane, Lianne, Lyan, Lyanne
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina, Leoni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Ana, Liana
Emrat e vëllezërve:Ledion
Emrat e motrave:Klea
Facebook:

+/- 39660 Liana's në Facebook. Pozicioni #1964
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore çek emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga LianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liana? Voto për emrin tënd