Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leona

Është emri yt Leona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Leo
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina, Leoni
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Leonita, Jo, Kurr, Leo, Lona
Emrat e vëllezërve:Muhamed, Denis, E Kam 1 Vella, Ermeland, Endrig, Jo Nuk Kam, Joo, Fatjon, Labinot, Liridon
Emrat e motrave:Anjeza, Bajramsha, Leonita, Arta, Anita, Liridona, Nuk Kam Moter Binjakr Por Kam Nje Mote E Cila Quhet Linda, Linda, Fjona, Kaltrina
Facebook:

+/- 45175 Leona's në Facebook. Pozicioni #1782
Kategoritë: - Emrat Frëngjisht - Emrat me 5 shkronja - Popullore çek emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1901 - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Leona


Leona ( 18 vjeç) 2016-11-04
jo
Leona ( 16 vjeç) 2017-03-28
Me pelqen emri im.
Leona ( 14 vjeç) 2017-12-18
Emri Im me pelqe shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leona? Voto për emrin tënd