Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fjona

Është emri yt Fjona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fagan, Fauzan, Fagen, Fagin, Fijmen, Fiachna, Faegan, Fieginho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fusina, Fukayna, Fusine, Fishana, Fascienne, Fiken, Fiachina, Fuscienne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ona, Fjongo, Gang, Jona, Fjonki, Pona
Emrat e vëllezërve:Fabi
Emrat e motrave:Ina, Sibora, Leona, Lorena, Lisa, Briki
Facebook:

+/- 225 Fjona's në Facebook. Pozicioni #100789
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Fjona


Fjona ( 15 vjeç) 2019-05-28
po me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fjona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fjona? Voto për emrin tënd