Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ina.
Është emri yt Ina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ine, Ineke, Ini, Inneke, Iny
Djem me tinguj të ngjashëm:Ian, Ino, Ioan, Iohanan, Iniyan, Ihan, Ioann, Inno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inna, Inaya, Ine, Iin, Iyony, Iona, Iyem, Imena
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Ini, Balerina, Inu, Inushi, Jo, Xhina, Bobe, Lepurushe, Pina, Dudie, Sylaroshja, Lepurushka, Inushe, Inw, Bukuroshja, Inçkë, Noku, Inkë, Pipe, Balashke Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Skam, Eno, Anxhelo, Frenki, Nuk Kam, Jo Skam, Klejdi
Emrat e motrave:Joana, Fjona, Rina, Zoja, Fabiola, Nuk Kam, Bjorna, Dorina, Amela, Enxhi, Silvana, Eva, Ela, Stela
Facebook:

+/- 51115 Ina's në Facebook. Pozicioni #1624
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 3 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 lituanez emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Ina


Ina ( 17 vjeç) 2016-02-08
esht emer i shkurter dhe superrrrrrrrr
Ina 2016-03-24
Nice
Ina ( 20 vjeç) 2016-12-29
Emer i thjesht i shpejt dhe i bukur
Ina ( 20 vjeç) 2017-01-03
Mir
Ina ( 19 vjeç) 2017-05-25
Me pelqen shum emri im
Ina ( 22 vjeç) 2017-09-04
Emri im esht shum I lehte
Ina ( 22 vjeç) 2017-12-21
Emri im esht Sh I thjesh dhe emer mysliman
Ina ( 18 vjeç) 2019-10-23
Eshte emer shume i bukurrrrr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ina? Voto për emrin tënd