Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ioan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ioan.
Është emri yt Ioan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Djem me tinguj të ngjashëm:Ian, Ino, Iohanan, Iniyan, Ihan, Ioann, Inno, Iain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ina, Inna, Inaya, Ine, Iin, Iyony, Iona, Iyem
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4505 Ioan's në Facebook. Pozicioni #11062
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore rumun emrat boy
Komente nga IoanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ioan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ioan? Voto për emrin tënd