Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Inna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Inna.
Është emri yt Inna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ine
Djem me tinguj të ngjashëm:Ian, Ino, Ioan, Iohanan, Iniyan, Ihan, Ioann, Inno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ina, Inaya, Ine, Iin, Iyony, Iona, Iyem, Imena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 100 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 97 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23165 Inna's në Facebook. Pozicioni #3034
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Inna


Inna ( 27 vjeç) 2016-11-02
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Inna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Inna? Voto për emrin tënd