Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ian

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ian.
Është emri yt Ian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Ino, Ioan, Iniyan, Iohanan, Ihan, Ioann, Inno, Iain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ina, Inna, Inaya, Ine, Iin, Iyony, Iona, Iyem
Vlerësimi:
4.5/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 86 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 119 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 705360 Ian's në Facebook. Pozicioni #138
Kategoritë: - Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1968
Komente nga IanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ian? Voto për emrin tënd