Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore etiopian emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Adeele
2 Aet
3 AgeShpatë
4 Agne
5 Agnes
6 Aiki
7 Aili
8 Aino
9 Airi
10 Aive
11 Aleksandra
12 Alice
13 Alide
14 Alla
15 Anastasia
16 Andra
17 Andrea
18 Anete
19 Anett
20 Anette
21 Angela
22 Angelika
23 Ann
24 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
25 AnnabelMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
26 Annesimpatik, i dhembshur
27 AnneliMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
28 Annely
29 Anni
30 Annika
31 Anu
32 Astrid
33 Ave
34 Berit
35 Birgit
36 Brita
37 Britta
38 Carmen
39 Diana
40 Eda
41 Edith
42 Egle
43 Eha
44 Elen
45 Eleri
46 Elerin
47 Eliise
48 Elina
49 Elis
50 ElisabethZoti është betuar
51 EliseZoti është betuar
52 Elle
53 EloFisnik
54 Emili
55 Emma
56 EneShpatë
57 Eneli
58 Erika
59 Esternjë yll
60 Eva
61 Eve
62 Evelinme formë të hijshme, të pastër
63 Evelyn
64 Gerdafortë me shtizë
65 Gerli
66 Gerly
67 Getter
68 Greete
69 Gretemargaritar
70 HannaHiri i Perëndisë
71 Heidi
72 Helen
73 Helena
74 Heleri
75 Heli
76 Helin
77 HelinaLumturi
78 Helis
79 Iiris
80 Ilona
81 Ines
82 Inga
83 Ingela
84 Inger
85 Ingrid
86 Innapastër ose të pastër
87 IrinaPaqe
88 Iris
89 Jaanaacaruar
90 Jaanika
91 Jana
92 JaneZoti është i dhemshur
93 Janeli
94 JanellePerëndia është me ne
95 Janely
96 JanikaPajtuar Perëndisë
97 JohannaZoti është i dhemshur
98 Julia
99 Juta
100 Kadi
101 Kadri
102 Kai
103 Kaiatokë
104 Kaidi
105 Kaie
106 Kaili
107 Kaire
108 Kairi
109 Kairit
110 KaisaI pastër
111 Kajatokë
112 KarinI pastër
113 Karina
114 Karita
115 Karmen
116 KaroliinaBurrëri
117 Karolin
118 Kärolin
119 Kärt
120 Katariina
121 Kati
122 Kätlin
123 Katre
124 Katriin
125 KatrinTë pastër dhe të pastër
126 Keidi
127 Kelli
128 Kelly
129 Kerli
130 Kersti
131 Kerttuluftëtar
132 Kertu
133 Kirke
134 Kirsti
135 Krista
136 Kristel
137 KristiNdjekës
138 Kristiina
139 Kristiine
140 KristinNdjekës
141 KristinaNdjekës
142 Külli
143 Küllike
144 Laura
145 Lealuan
146 Lii
147 Liia
148 Liina
149 Liis
150 Liisa
151 Liisi
152 Liivi
153 Lilian
154 Linda
155 Lisete
156 LisetteZoti është betuar
157 Loore
158 Ly
159 Maarikaacaruar
160 Maarjaacaruar
161 Maie
162 Maikenme formë të hijshme të pastër
163 Maila
164 Mailis
165 Maireme formë të hijshme të pastër
166 Malle
167 Mareme formë të hijshme, të pastër
168 Marelle
169 Maretzbukurim
170 Margaritamargaritar
171 Margemargaritar
172 Margitzbukurim
173 Margotmargaritar
174 Mariborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
175 Mari-Liis
176 Mariame formë të hijshme të pastër
177 Mariannme formë të hijshme të pastër
178 Marianneme formë të hijshme të pastër
179 Marieme formë të hijshme të pastër
180 Marikaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
181 Mariliis
182 Marinnga deti
183 Mariname formë të hijshme të pastër
184 Maris
185 Marjezbukurim
186 Marju
187 Marleenme formë të hijshme të pastër
188 Marta
189 Meeli
190 Melissa
191 Merike
192 Merili
193 Merilin
194 Merily
195 Merilynme formë të hijshme, të pastër
196 Meritmargaritar
197 Merje
198 Merle
199 Merlin
200 Minni
201 Mirjam
202 Mona
203 Monika
204 NeleHorned
205 Olga
206 Õnne
207 Paula
208 Piia
209 Pille
210 Pilleriin
211 Piret
212 Ragne
213 Raili
214 Rebeca
215 Rebeka
216 Reelika
217 Reet
218 Regina
219 Riin
220 Riina
221 Ritame formë të hijshme të pastër
222 Ruth
223 Sandra
224 SigneFitore
225 SigridFitore
226 Siiri
227 Silja
228 Sille
229 Silvi
230 Silvia
231 Siret
232 Sirje
233 Sirle
234 Sirli
235 Stella
236 SusannaZambak uji
237 Teele
238 TerjeShtizë
239 Thea
240 Tiia
241 Tiina
242 Tiiu
243 Triin
244 TriinuI pastër
245 Tuuli
246 Ülle
247 Urve
248 VeronikaFitore
249 Viktoria
250 Vivian

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ