Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silvi

Është emri yt Silvi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvio, Slav, Shelby, Silviu, Selyv, Silip, Shilpa, Sheleph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silva, Sylvia, Silvia, Selvie, Szilvia, Selva, Salva, Shelbie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Sivi, Vivi
Emrat e vëllezërve:Eni, Mishel, Klevis
Emrat e motrave:Rafaela
Facebook:

+/- 4970 Silvi's në Facebook. Pozicioni #10243
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Silvi


Silvi ( 19 vjeç) 2016-06-05
dua te di kuptimin e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvi? Voto për emrin tënd