Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silvio

Është emri yt Silvio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Silvius
Variante:Silvo
Djem me tinguj të ngjashëm:Slav, Shelby, Silviu, Silip, Selyv, Shilpa, Sheleph, Slava
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silva, Sylvia, Silvi, Silvia, Selvie, Szilvia, Selva, Salva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9785 Silvio's në Facebook. Pozicioni #6026
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1922
Komente nga SilvioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvio? Voto për emrin tënd