Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sylvia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sylvia.
Është emri yt Sylvia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pyll
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Silvia
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvio, Slav, Shelby, Silviu, Selyv, Silip, Shilpa, Sheleph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silva, Silvi, Silvia, Selvie, Szilvia, Selva, Salva, Shelbie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 207 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 89 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 191 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 187 vota
Pseudonime:Silv, Cili, Ili
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sara
Facebook:

+/- 239280 Sylvia's në Facebook. Pozicioni #434
Kategoritë:Top 100 fa emrat - Emrat me 6 shkronja - Popullore fa emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore fa emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga Sylvia


Sylvia ( 14 vjeç) 2017-05-18
Mendoj se emri im silvia eshte nje emer shume i vecant dhe joshume i degjueshem.Eshte nje mrekulli dhe shume po shume po shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sylvia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sylvia? Voto për emrin tënd