Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore shqiptar emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Adea
2 Adela
3 AdelajdaFisnik
4 AdeleFisnik
5 Adelina
6 Adora
7 Ajla
8 Ajlin
9 Ajna
10 Albina
11 Albiona
12 Alejna
13 Alenashkëmb
14 Alesia
15 Alina
16 Alketa
17 Alkida
18 Almedina
19 Almira
20 Altina
21 Amanda
22 Amara
23 Amarilda
24 AmarisPerëndia është me ne
25 Ambra
26 Amela
27 Amelia
28 Amra
29 Anela
30 Anesa
31 Anila
32 Anisa
33 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
34 AnjelaQiellor
35 Anjeza
36 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
37 Antea
38 Antonettalule
39 Anxhela
40 Arbesa
41 Ardita
42 Arialuan
43 AritaMe origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
44 Arjana
45 Arjeta
46 Arlinda
47 Armela
48 Aron
49 Arona
50 ArtaAr
51 Asjashpresoj
52 Aslaida
53 Aurela
54 AuroraAr
55 Avioa
56 AzraI pastër
57 Besjana
58 BetinaPërkushtuar për Zotin
59 Bleona
60 Blerina
61 Blerta
62 Blinera
63 Brikena
64 Brisilda
65 Bruna
66 Brunilda
67 Claudia
68 DajanaPajtuar Perëndisë
69 DalinaFisnik
70 DanielaPerëndia është gjykatësi im
71 Darla
72 Daulina
73 Dea
74 Denisa
75 Desara
76 DiaraDhuratë
77 Diellza
78 DilaraDashnor
79 Diona
80 Diora
81 Djellza
82 Doa
83 Donika
84 DonitaDhuratë
85 Dorinadhuratë e Zotit
86 Doruntina
87 Ebru
88 Eda
89 Edona
90 EdraI fuqishëm
91 Eduart
92 Egzona
93 Ejona
94 Ela
95 Eldaluftëtar
96 EleniQartë
97 Elida
98 ElisaZoti është betuar
99 ElizaZoti është betuar
100 Elma
101 Elmedina
102 Elona
103 ElsaZoti është betuar
104 Elsaida
105 EltinaFisnik
106 Elvira
107 ElzaZoti është betuar
108 EmanuelaPerëndia është me ne
109 Enea
110 Enisa
111 Enkeleda
112 Enxhi
113 Erda
114 Erina
115 Erisa
116 Erita
117 Erla
118 EronPaqe
119 Erona
120 Erza
121 Esli
122 Esternjë yll
123 Etleva
124 Evelinme formë të hijshme, të pastër
125 Evelina
126 Fatime
127 Fatlinda
128 Fiona
129 Fjolla
130 Flávia
131 Florentina
132 Florianalule
133 FrancescaNjë francez
134 GabrielaPerëndia është me ne
135 Gentiana
136 Gentina
137 GertaShtizë
138 Gresa
139 Gretamargaritar
140 Hana
141 HannaHiri i Perëndisë
142 HelgaLumturi
143 Ike
144 Ilva
145 ImeldaPërleshje
146 Inapastër ose të pastër
147 Inara
148 Inesa
149 IrenaPaqe
150 IrinaPaqe
151 Iris
152 Izabela
153 IzabellaZoti është betuar
154 Jara
155 JenniferI frytshëm
156 Jetmira
157 JoanaPerëndia është me ne
158 Jolanda
159 JonaPëllumb
160 Jora
161 Juna
162 KailaKush është si Perëndia
163 Kaltrina
164 Kamila
165 Kanita
166 KaterinaI pastër
167 Kejsi
168 Kian
169 Klaudia
170 Klea
171 KristinaNdjekës
172 Kristjana
173 Laureta
174 Lealuan
175 Leandra
176 Ledina
177 Lejla
178 Leona
179 Leonita
180 Leonora
181 Liana
182 LibertaLief
183 Liridona
184 LizaZoti është betuar
185 Lorena
186 Lorisa
187 Lucianandriçim
188 Malda
189 ManuelaPerëndia është me ne
190 Margaritamargaritar
191 Mariame formë të hijshme të pastër
192 Marigona
193 Mariname formë të hijshme të pastër
194 Marinela
195 Maristea
196 Marjaname formë të hijshme të pastër
197 Marsela
198 MatildaI fuqishëm
199 Megi
200 Melina
201 Melisa
202 Meral
203 Migena
204 MikelaSi Perëndi
205 Mirela
206 Mirellame formë të hijshme, të pastër
207 Mirjetanjë
208 Mirlinda
209 Najada
210 Nea
211 Noemii bukur
212 Oksana
213 Olsa
214 Orela
215 Orinda
216 Ornela
217 Pamela
218 Paola
219 Qendresa
220 Rafaela
221 Rinapastër ose të pastër
222 Rinesa
223 Ritame formë të hijshme të pastër
224 Rolanda
225 Romina
226 Rona
227 Rovena
228 Roxhensa
229 Sara
230 Shpresashpresoj
231 Siara
232 Sibelfitore, fitore
233 Sibora
234 SienaNjë francez
235 SilvaPyll
236 Sindi
237 StinaNdjekës
238 Suada
239 Suela
240 SuzanaZambak uji
241 SylviaPyll
242 Tiara
243 Tringa
244 Valbona
245 Valentina
246 Valmira
247 Venera
248 Verona
249 Vilma
250 Yllka

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ