Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Migena

Është emri yt Migena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mason, Massimo, Maximino, Maximo, Maksim, Makena, Mazin, Mungan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Meghan, Megan, Meagan, Massima, Messina, Majken, Meegan, Maxima
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Gena, Megi, Migi, Migu, Jo, Megushi, -, Big Show, Mugu, Miga, Ena, Migushii, Migena, Mig, Migster, Migushe, Mugena, Fetije Kasa, Migush, Miki Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo, Gezim, Po, -, Besart, Nimet, Edison, Gentian, Regi, David, Andi, Enis, Albi, Endrit, Kleo, Migjen, Orgito, Marsen, Luljan, Aurel, Gerti, Mariglen, Keli, Fatjon, Elvisi, Clirim, Ergysi, Dritan, Denis
Emrat e motrave:-, Po, Sehare, Jo, Grisilda, Lavdie, Behare, Irida, Miklovana, Rebeka, Edlira, Florijana, Mikena, Albijana, Djana, Anita, Alma, Mirela, Flutura, Amviola, Aurora, Desara, Gerta, Valmira, Tringa
Facebook:

+/- 980 Migena's në Facebook. Pozicioni #34667
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Popullore grek emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Migena


Migena ( 27 vjeç) 2016-01-26
Mua me pelqen shume emri im. Kam lexuar se ka origjine greke dhe domethenien e ka : perlë
Migena ( 21 vjeç) 2016-07-06
Nuk ia di kuptimin.
Migena ( 21 vjeç) 2016-12-21
Shume emer i bukur ndoshta sepse eshte emri im haha
Migena ( 17 vjeç) 2018-01-03
I bukur
Migena ( 20 vjeç) 2018-03-01
Emer Shqipetar
Drenusha 2018-06-27
Nuk e di
Migena ( 20 vjeç) 2018-07-10
Jo
Migena ( 20 vjeç) 2019-01-03
jo
Migena ( 20 vjeç) 2019-01-03
jo
Migena ( 20 vjeç) 2019-01-03
jo
Migena ( 27 vjeç) 2019-06-18
Me pelqen
Migena ( 22 vjeç) 2019-06-30
Emer i bukur,jo shume i vecante pasi 3004 veta e kane ne shqiperi
Migena ( 11 vjeç) 2019-07-09
Di qe ka origjine greke. Jam e lumtur per kete sepse kam lindur ne greqi
Migena ( 13 vjeç) 2019-07-21
Ka origjine greke. Jam e lumtur per kete sepse kam lindur ne greqi
Migena ( 16 vjeç) 2020-04-16
Emer i vecante
Migena ( 16 vjeç) 2020-04-16
Emer i vecante
Migena 2020-11-09
Jo
Migena ( 22 vjeç) 2020-11-09
Jo
Migena 2020-11-09
Jo
Migena ( 26 vjeç) 2021-05-04
Nuk e di domethenien por me pelqen shume
Migena ( 18 vjeç) 2021-07-04
Nuk kom ide

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Migena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Migena? Voto për emrin tënd