Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

David

Është emri yt David? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Daaf, Dafina, Dafinus, Dave, Daverina, Davida, Davide, Davidina, Daviel, Davina, Davinia, Davinus, Davion, Davita, Davitzen, Davy, Dawid, Dawud, De, Dewey, Dewi, Vida, Vina, Давид, דָּוִד, Davit
Djem me tinguj të ngjashëm:Davide, Davud, Dibbet, Daveth, Devid, Davet, Dipti, Daffyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Davida, Debt, Davidia, Daedbot, Devita, Daavide, Davita, Deepti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 790 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 521 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 510 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 510 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 729 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 726 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klaudia, Danya, Engla, Dorjana, Anjeza
Facebook:

+/- 4624080 David's në Facebook. Pozicioni #3
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Anglisht - Top 100 çek emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Popullore ta emrat boy - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore çek emrat boy
Komente nga DavidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt David? Voto për emrin tënd


Është emri yt David? Voto për emrin tënd