Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vina

Është emri yt Vina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Von, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viona, Viviana, Vani, Vivien, Vána, Vema, Vyvyan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 126 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 125 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24530 Vina's në Facebook. Pozicioni #2887
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga VinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vina? Voto për emrin tënd