Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vivien

Është emri yt Vivien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Viviana
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Von, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viona, Viviana, Vani, Vána, Vema, Vyvyan, Vina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 525 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 436 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 434 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 432 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 507 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 502 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28810 Vivien's në Facebook. Pozicioni #2537
Kategoritë: - Top 100 hungarez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat vajzë - Popullore hungarez emrat boy - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga VivienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vivien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vivien? Voto për emrin tënd