Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Von

Është emri yt Von? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yvonne
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh, Vĩnh Huy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viona, Viviana, Vani, Vivien, Vána, Vema, Vyvyan
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23300 Von's në Facebook. Pozicioni #3023
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Thai emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1962
Komente nga VonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Von? Voto për emrin tënd


Është emri yt Von? Voto për emrin tënd