Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yvonne

Është emri yt Yvonne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ivo
Variante:Ivon, Ivona, Ivonne, Von
Djem me tinguj të ngjashëm:Yevhen, Yavin, Yven, Yvon, Yvan, Yvain, Yovan, Yevheniy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yfne, Yvonna, Yifen, Yauvani, Yevunye, Yvonn, Ý Bình, Yovina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 320 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 115 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 276 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 274 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 296135 Yvonne's në Facebook. Pozicioni #382
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 holandez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga YvonnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yvonne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yvonne? Voto për emrin tënd