Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yvan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yvan.
Është emri yt Yvan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yevhen, Yavin, Yven, Yvon, Yvain, Yovan, Yevheniy, Yefim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yvonne, Yfne, Yvonna, Yifen, Yauvani, Yevunye, Yvonn, Ý Bình
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6360 Yvan's në Facebook. Pozicioni #8453
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YvanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yvan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yvan? Voto për emrin tënd