Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yven

Është emri yt Yven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yevhen, Yavin, Yvon, Yvan, Yvain, Yovan, Yevheniy, Yefim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yvonne, Yfne, Yvonna, Yifen, Yauvani, Yevunye, Yvonn, Ý Bình
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Yven's në Facebook. Pozicioni #166256
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YvenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yven? Voto për emrin tënd