Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivo

Është emri yt Ivo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ive
Variante:Yvette, Yvonne
Djem me tinguj të ngjashëm:Ibe, Ihab, Ive, Ivey, Ipo, Ip, Iov, Iyov
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iva, Ivi, Ibbie, Ivy, Ivie, Ieb, Ivia, Ib
Vlerësimi:
4.5/5
yje 124 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 104 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nadia
Facebook:

+/- 15740 Ivo's në Facebook. Pozicioni #4113
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga IvoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivo? Voto për emrin tënd