Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivy

Është emri yt Ivy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ive
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivo, Ibe, Ihab, Ive, Ivey, Ipo, Ip, Iov
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iva, Ivi, Ibbie, Ivie, Ieb, Ivia, Ib, Ibi
Vlerësimi:
5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 127320 Ivy's në Facebook. Pozicioni #766
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1908
Komente nga IvyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivy? Voto për emrin tënd