Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivi

Është emri yt Ivi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:IVY.
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivo, Ibe, Ihab, Ive, Ivey, Ipo, Ip, Iov
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iva, Ibbie, Ivy, Ivie, Ieb, Ivia, Ib, Ibi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1680 Ivi's në Facebook. Pozicioni #23410
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivi? Voto për emrin tënd