Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iva

Është emri yt Iva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ivana
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivo, Ibe, Ihab, Ive, Ivey, Ipo, Ip, Iov
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ivi, Ibbie, Ivy, Ivie, Ieb, Ivia, Ib, Ibi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 121 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 115 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Arsi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25405 Iva's në Facebook. Pozicioni #2805
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat me 3 shkronja - Popullore çek emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1898 - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Iva


Iva ( 4 vjeç) 2016-04-10
Shumica kane dyshime per preardhjen e emrit, mendojn se eshte me origjine sllave, elskluzivisht

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iva? Voto për emrin tënd