Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Endi

Është emri yt Endi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enda, Emidio, Emmett, Emond, Emmet, Endy, Emmitt, Eneti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eneida, Enida, Emonde, Enid, Enit, Enat, Eneyda, Endah
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Endush, End, Lepurush, Palluqe, Dendi
Emrat e vëllezërve:Bjorn, Elio, Enri
Emrat e motrave:Dea, Diellza, Elisa, Esli, Ajla, Jara, Endia, Iva
Facebook:

+/- 2575 Endi's në Facebook. Pozicioni #17028
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Endi


Endi ( 12 vjeç) 2017-04-21
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Endi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Endi? Voto për emrin tënd