Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adisa

Është emri yt Adisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adis, Atis, Aadje, Atik, Addis, Adok, Adag, Atticus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Atika, Adaja, Adjoa, Adje, Atthis, Atas, Aidoios, Attica
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Disa, Boqka, Ada, Zemer, Skelet, Xhoki, Mendjemadhe, Loqka, Asida
Emrat e vëllezërve:Adem, Sejdi, Nesmir, Adriatik, Mondi, Altin, Dionis, Edon
Emrat e motrave:Anisa, Anda, Rina, Adelina, Aida, Artiola, Albina, Jola, Cela, Erda, Adea, Enesa
Facebook:

+/- 3710 Adisa's në Facebook. Pozicioni #12935
Kategoritë:Emrat nigerian - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Popullore slloven emrat boy - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Adisa


Adisa ( 17 vjeç) 2019-07-20
Dua shum qe t'ia di domethenien e emrit tim.
Adisa ( 20 vjeç) 2020-02-27
Emer shum i mir
Adisa ( 10 vjeç) 2021-03-24
E dia kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adisa? Voto për emrin tënd