Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Addis

Është emri yt Addis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adisa, Adis, Atis, Aadje, Atik, Adok, Adag, Atticus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Atika, Adaja, Adjoa, Adje, Atthis, Atas, Aidoios, Attica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3070 Addis's në Facebook. Pozicioni #14968
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AddisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Addis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Addis? Voto për emrin tënd